Nejlepší ubytování v CHKO Jeseníky

Ubytování Jeseníky nabízí jeden z nejmodernějších a nejlépe vybavených hotelů v rezervaci Praděd, a to Sportohotel Kurzovní. Je to nejvýše položený hotel v ČR s výhledem do rezervace Petrovy kameny, která je místem čarodějnických sabatů.

S rodinou, firmou nebo na školní výlet? Tady jste správně.

Hotel disponuje svým všestranným vybavením, které uspokojí každého z Vás. Ať už přijedete s dětmi nebo jen na romantický pobyt ve dvou, najdete si zde určitě spoustu aktivit, které Vám budou vyhovovat. Pro děti jsou zde dětské koutky, trampolína, hřiště, možnost zapůjčení her (biliard, stolní tenis…), pro ostatní wellness, restaurace, kavárna, půjčovna sportovního náčiní, posilovna, tělocvična a další. V okolí se nachází několik sjezdovek, turistických tras a městeček, která stojí za návštěvu. V ceně je vždy zahrnuta i snídaně. Samozřejmě máte šanci zamluvit si zde
i polopenzi. Na výběr je vždy z několika jídel. I cenově je to výhodné, a určitě nebudete strádat. U hotelu je samozřejmě také parkoviště. K dispozici je Vám milý, vstřícný a profesionální personál, který je k dispozici 24 hodin denně. Neváhejte a přijeďte k nám. Budeme se na Vás těšit!